En büyük Otomotiv Parçaları Tedarikçisinin Tam Portföyü

Otomotiv alanında Bosch, dünyanın önde gelen orijinal ekipman ve yenilik lideridir ve geniş bir yolcu aracı, kamyon, denizcilik ve diğer uygulama için orijinal ekipman ve yedek parçaların üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır.
Triple A Trading, Bosch’un tam ürün yelpazesi için rekabetçi fiyatlar sunabilmektedir.

Bosch'un Japon alt şirketinin Tam Portföyü

Zexel, Bosch lisansı altında Japon bir otomotiv bileşenleri üreticisidir ve dizel motorlar için yakıt enjeksiyon pompalarının yerli üretimi için faaliyet göstermektedir.
Triple A Trading üzerinden Zexel’den bileşenlerin yanı sıra tam montaj enjektörler/pompalar temin edebilirsiniz.

Denso Auto Parts Dubai

Japon Otomotiv Parçaları Tedarikçisinin Tam Portföyü

Denso, yakıt enjeksiyon parçaları, kompresörler, motor başlatıcıları, alternatörler, ateşleme bujileri vb. gibi ürünler sunan bir Japon üreticidir.
Triple A Trading aracılığıyla Japon ve Avrupa araçları için Denso temin edebilirsiniz.

Delphi Technologies Yakıt Enjeksiyon Portföyü

Delphi, yolcu aracı, kamyon ve arazi uygulamaları için yüksek kaliteli yakıt enjeksiyon ekipmanı yedek parçaları üretir.
Triple A Trading, tüm Delphi Yakıt Enjeksiyon ürünleri için en iyi fiyatları sağlayabilmektedir.

Sirena

Sirena, Profesyonellere ağır ekipman ve tarım makineleri için yüksek kaliteli sinyalizasyon ve aydınlatma çözümleri sağlamaya kendini adamıştır.

Triple A Trading’den polis, havaalanı, yol ve diğer alanlar gibi çalışma ortamı için yoğun bir uyarı etkisi ve uygun ışıklar sağlayan tüm Sirena işaretlerini satın alabilirsiniz.

Mann Filter, çeşitli uygulamalar için birinci sınıf filtrelerde uzmanlaşmış, güvenilir bir otomotiv endüstrisi lideridir.

Triple A Trading, tüm Mann Filter serisi için rekabetçi fiyatlandırmayı gururla sunar. Filtreleme ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan güvenilir hava, yağ, yakıt ve kabin filtreleri tedariki için bize güvenin.

Triple A Trading, tüm Hengst yelpazesi için rekabetçi fiyatlar sunar.

Otomotiv filtrasyonunda güvenilir bir isim olan Hengst, otomobiller, ticari araçlar ve endüstriyel ekipmanlar için yüksek kaliteli çözümler sunar.

Triple A Trading, tüm Donaldson ürünleri için rekabetçi fiyatlar sunar.

Küresel bir filtrasyon lideri olan Donaldson, hava, yakıt, hidrolik filtreler ve egzoz sistemlerinden çeşitli sektörler için en yüksek kalitede çözümler sunar.

Triple A Trading, Stellantis araçlarının tamamı için rekabetçi fiyatlar sunar.

Lider bir küresel otomotiv şirketi olan Stellantis, Jeep, Dodge, Ram, Peugeot, Fiat, Opel ve Citroën gibi çok sayıda ikonik markada yenilikçi çözümler sunuyor. .

Küresel bir fren sistemleri lideri olan Brembo, yüksek performanslı fren bileşenlerinde uzmandır.

Triple A Trading, fren balataları, diskler, kaliperler ve sistemlere kadar tüm Brembo ürün yelpazesi için rekabetçi fiyatlar sunar.

Triple A Trading, tüm Knorr Bremse ürünleri için rekabetçi fiyatlar sunar.

Fren sistemlerinde dünya lideri olan Knorr Bremse, endüstriyel, ticari ve demiryolu uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli sektörler için en kaliteli çözümleri sunar.

Triple A Trading, LUK, INA, FAG gibi tüm Schaeffler ürün yelpazesi için rekabetçi fiyatlar sunar.

Küresel bir üretici olan Schaeffler, otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için hassas bileşenler sunar.

Triple A Trading, tüm Goetze ürünleri için rekabetçi fiyatlar sunar.

Otomotiv endüstrisinde tanınmış bir üretici olan Goetze, yüksek kaliteli motor bileşenleri ve sızdırmazlık çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

Triple A Trading, tüm Dayco Kayışları, Kasnaklar, gergiler ve kitleri sunabilir.

Dayco” yazısı ile markalarımıza “Dayco, otomotiv, endüstriyel ve satış sonrası endüstrileri için lider bir motor ürünleri ve tahrik sistemleri tedarikçisidir.

Triple A Trading olarak, Textar serisinin tamamı için rekabetçi fiyatlandırmayı gururla sunuyoruz. Frenleme çözümlerinde en iyiye güvenilir erişim için bize güvenin.

Fren bileşenleri söz konusu olduğunda Textar güvenilir ortağınızdır. Sektörde lider olan Textar, çeşitli araçlar için en yüksek kalitede fren balataları, diskler ve daha fazlasını sağlama konusunda uzmandır.

Triple A Trading, tüm Kolbenschmidt ürün yelpazesinde rekabetçi fiyatlandırma kaynağınızdır. Motor çözümlerinde mükemmelliği bizimle deneyimleyin.

Kolbenschmidt, motor parçalarında hassasiyet ve kaliteyle eş anlamlıdır. Pistonlar, motor blokları veya ilgili bileşenler olsun, Kolbenschmidt standardı belirliyor.

beral

Triple A Trading, Beral'in yüksek kaliteli fren çözümlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunarak müşterilerin güvenilir ve verimli frenleme bileşenlerine erişmesini sağlar.

Beral, yüksek kaliteli fren balataları ve balatalarında uzmanlaşmış, gelişmiş fren sistemi bileşenleriyle ünlüdür. Dayanıklılığı ve performansıyla tanınan Beral ürünleri, çeşitli otomotiv uygulamaları için uygundur.

nural

Triple A Trading, müşterilerine araçlarının performansını ve dayanıklılığını artırmak için birinci sınıf motor çözümleri sunan Nural'ın olağanüstü ürün yelpazesini gururla sunar.

Nural, başta pistonlar olmak üzere yüksek performanslı motor bileşenleri konusunda uzmanlaşmış, otomotiv sektörünün seçkin bir markasıdır. Yenilik ve teknolojiye odaklanan Nural ürünleri, motor verimliliğini ve dayanıklılığını artırmak için tasarlanmıştır.

Mahle

Triple A Trading, geniş Mahle ürün yelpazesine erişim sağlayarak müşterilerin otomotiv ve motor bileşenlerinde en iyiye sahip olmalarını sağlar.

Mahle, otomotiv ve motor bileşenleri endüstrisinde, filtreleme sistemleri, motor parçaları ve termal yönetim çözümleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunan küresel bir liderdir. Yeniliğe ve kaliteye olan bağlılığıyla tanınan Mahle ürünleri hem OEM hem de satış sonrası ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Glyco

Triple A Trading, Glyco ürünlerinin tamamı için rekabetçi fiyatlar sunar.

Otomotiv endüstrisinde güvenilir bir isim olan Glyco, yüksek kaliteli motor yatakları ve burçları üretiminde mükemmeldir.