Triple-a-Trading-automachenika-Istanbul-2024

Triple A Trading, Automechanika İstanbul 2024'te Bağlantı Kuruyor ve Yenilik Getiriyor

Geçtiğimiz hafta Triple A Trading, Automechanika İstanbul 2024 fuarına katılmanın mutluluğunu yaşadı. Bu prestijli etkinlik, değerli müşterilerimizle tanışmak için inanılmaz bir fırsat sağladı..

automechanika shanghai

Triple A Trading Automechanika Şanghay 2023'te Parlıyor

Endüstri liderlerini, yenilikçileri ve meraklıları bir araya getiren önde gelen bir otomotiv fuarı olan Automechanika Shanghai 2023’e son katılımımızın önemli anlarını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Automechanika Dubai 2023'ün Özeti: Muazzam Bir Başarı!

Automechanika Dubai 2023’e son katılımımız büyük bir başarıydı ve önemli anları ve başarıları sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Etkinliğin ne kadar iyi geçtiğinden inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve tüm beklentilerimizi aştı. Otomotiv endüstrisinde mükemmelliğe olan bağlılığımızı bir kez daha teyit etti.

Automechanika İstanbul 2023 Özeti: Ses Getiren Bir Başarı!

Son zamanlarda Automechanika İstanbul 2023’e katılımımızın çok büyük bir başarı olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Sektör profesyonelleriyle bağlantı kurmak, olağanüstü ürünlerimizi sergilemek ve heyecan verici iş fırsatlarını tartışmak bir zevkti.
Fuar, sizin gibi değerli müşteriler ve tedarikçilerle iletişim kurmamız için bize bir platform sağladı ve standımızı ziyaretiniz için yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Varlığınız canlı atmosfere katkıda bulundu ve etkinliği gerçekten unutulmaz kıldı.

MEGAP/NEXUS'A KATILIM

Ocak 2021’den itibaren geçerli olmak üzere Triple A Trading, Orta Doğu’nun en büyük Otomotiv Satın Alma Grubuna ve dünyanın en büyük satın alma grubu olan ortağı Nexus’a katıldı.

YENİ ORTAKLIK

Triple A Trading, Sirena S.p.A. ile güçlerini birleştirdiğini ve Orta Doğu’daki ürünleri için münhasır dağıtımını üstlendiğini büyük bir heyecan ve gururla ilan edebilir.
Sirena S.p.A., 1960’larda İtalya’nın Rosta kentinde elektromekanik Sirenler ve akustik alarmlara odaklanarak kuruldu. Sirena, ilk patentli döner tepe lambasının üreticisidir. Yıllar içinde Sirena, şu anda dünyada 70’ten fazla ülkeye ihraç edilen çeşitli Otomotiv ve Endüstriyel aydınlatma çözümleri geliştirdi ve başarıyla tanıttı.
Stratejik Avrupa İştirakleri aracılığıyla Sirena, Orta Doğu’daki en büyük Dönen Işık ihracatçısı olmuştur – ürünlerinin şekli, dayanıklılığı ve kalitesi bu bölgede en çok talep edilen ışıktır.