Fren Diski
Textar 92229303 Fren Diskini Toptan Satın Alın
92229303
Ürün Genel Bakışı
Textar 92229303 Havalandırmalı Fren Diski, yüksek performanslı binek ve SUV uygulamaları için üstün durdurma gücü, optimum ısı dağılımı ve korozyon koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Özel korozyon önleyici yüzey kaplaması ve hassas dengelenmiş metalurjiye sahip bu rotor, zorlu sürüş koşullarında güvenilir frenleme tepkisi, üstün aşınma direnci ve uzun hizmet ömrü sunar.Teknik Özellikler
- Parça Numarası: 92229303
- Marka: Textar
- Ürün Grubu: Fren Diski
- Fren Diski Tipi: Havalandırmalı
- Dış Çap [mm]: 320
- Fren Diski Kalınlığı [mm]: 30
- Yükseklik [mm]: 52.1
- Minimum Kalınlık [mm]: 28
- Yüzey: Kaplamalı
- İç Çap [mm]: 149.4
- Cıvata Deliği Çapı [mm]: 112
- Merkezleme Çapı [mm]: 68
- Delik Düzeni / Sayısı: 05/06
- Tekerlek Cıvatası Delik Çapı [mm]: 15.3
- Ek Ürün / Bilgi 2: Tekerlek göbeği, tekerlek yatağı ve tekerlek saplamaları olmadan
- Ambalaj Boyutları: Uzunluk 32.8 cm | Genişlik 32.8 cm | Yükseklik 7.5 cm
- Ağırlık [kg]: 10.2
- Desteklenen Markalar: Audi, Audi (FAW), Seat, Skoda, VW
OE Parça Numaraları & Referanslar
- AUDI: 8R0615301, 8R0615301C, 8R0615301D, 8R0615301E, 8R0615301F, 8R0615301G, L4GD615301, L4GD615301A, L8R0615301
- AUDI (FAW): 8R0615301, 8R0615301C, 8R0615301D, 8R0615301F, 8R0615301G, L4GD615301, L4GD615301A, L8R0615301
- SEAT: 8R0615301, 8R0615301D, 8R0615301F
- SKODA: 8R0615301, 8R0615301D, 8R0615301F
- VW: Tedarik, orijinal ekipman setinden daha az parça içerir: 8R0615301, 8R0615301D, 8R0615301F
OEM / Çapraz Referans Numaraları
- BOSCH: 0 986 479 753
- DELPHI: BG4346C
Uygulamalar ve Uyumluluk
Yukarıda listelenen 320 mm dış çaplı disk konfigürasyonunu ve OE referanslarını belirten Audi, Volkswagen, Skoda ve Seat marka seçkin binek ve SUV modelleriyle uyumludur.
Lütfen montajdan önce dış çapı (320 mm), başlangıç kalınlığını (30 mm), minimum aşınma kalınlığını (28 mm), cıvata dairesi çapını ve OE parça numaralarını doğrulayın.Temel Özellikler
- Termal çatlamaya ve yüksek sıcaklık deformasyonuna karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli alaşımlı dökme demir formülasyonu
- Gelişmiş korozyon önleyici yüzey kaplaması, sürtünme olmayan yüzeyleri pasa karşı korur ve görsel çekiciliği korur
- Optimize edilmiş iç havalandırma kanalları, ağır frenleme sırasında oluşan sürtünme ısısını hızla dağıtır
- Hassas işlenmiş montaj yüzeyleri ve merkezleme çapı, gerçek dönme salınımını sağlar ve titreşimi önler
Garanti ve Ürün Orijinalliği
- %100 orijinal, kalite güvenceli yedek parça
- Sıkı OE performans standartlarına göre üretilmiştir
- Uygun tork spesifikasyonları, temiz göbek montaj yüzeyleri ve yeni fren balataları kullanılarak sertifikalı bir teknisyen tarafından profesyonel kurulum kesinlikle gereklidir
- Fren titremesini, rotor eğrilmesini, termal çatlamayı ve frenleme performansında düşüşü önler
Neden AAA Trading'i Seçmelisiniz?
- Orijinal otomotiv ve ağır hizmet yedek parçalarının güvenilir toptan tedarikçisi
- Rekabetçi fiyatlandırma ve toplu bulunabilirlik
- Hazır stok ile hızlı gönderim
- Uyumluluk ve çapraz referans kılavuzu için uzman desteği
Textar 93088300 Fren Diskini Toptan Satın Alın
93088300
Ürün Genel Bakışı
Textar 93088300 Havalandırmalı Fren Diski, ağır hizmet tipi ticari araçların hava diskli fren sistemleri için tasarlanmıştır.
Hassas dengelenmiş metalurji ve iç soğutma kanatçıklarına sahip bu sağlam fren diski, aşırı termal yüklere dayanacak, fren solmasını önleyecek ve zorlu ticari taşımacılık ve uzun mesafe operasyonlarında güvenilir, yüksek kapasiteli durdurma gücü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.Teknik Özellikler
- Parça Numarası: 93088300
- Marka: Textar
- Ürün Grubu: Fren Diski
- Fren Diski Tipi: Havalandırmalı
- Dış Çap [mm]: 430
- Fren Diski Kalınlığı [mm]: 45
- Yükseklik [mm]: 131
- Minimum Kalınlık [mm]: 37
- İç Çap [mm]: 198
- Cıvata Deliği Çember Çapı [mm]: 237
- Merkezleme Çapı [mm]: 208
- Delik Düzeni / Sayısı: 10/10
- Tekerlek Cıvatası Delik Çapı [mm]: 16
- Ek Ürün / Bilgi 2: Tekerlek göbeği, tekerlek yatağı ve tekerlek saplamaları olmadan
- Ambalaj Boyutları: Uzunluk 45,2 cm | Genişlik 45,2 cm | Yükseklik 16,8 cm
- Ağırlık [kg]: 32
- Desteklenen Markalar: Scania
OE Parça Numaraları & Referanslar
- SCANIA: 1367735, 1386686, 1402272, 1852817, 1889543
OEM / Çapraz Referans Numaraları
- BERAL: BCR170A
- VALEO: 187070
Uygulamalar ve Uyumluluk
Yukarıda listelenen OE referanslarını ve 430 mm dış çaplı disk konfigürasyonunu belirten seçili Scania ağır hizmet tipi ticari araç aks sistemleriyle uyumludur.
Lütfen montajdan önce dış çapı (430 mm), başlangıç kalınlığını (45 mm), minimum aşınma kalınlığını (37 mm), cıvata dairesi çapını ve OE parça numaralarını doğrulayın.Temel Özellikler
- Termal çatlamaya ve yüksek sıcaklık deformasyonuna karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli alaşımlı dökme demir formülasyonu
- Optimize edilmiş iç havalandırma kanalları, ağır frenleme sırasında oluşan sürtünme ısısını hızla dağıtır
- Hassas işlenmiş montaj yüzeyleri ve merkezleme çapı, gerçek dönme salınımını sağlar ve titreşimi önler
- Maksimum dayanıklılık ve uzun servis aralıkları için sıkı ticari özelliklere göre üretilmiştir
Garanti ve Ürün Orijinalliği
- %100 orijinal, kalite güvenceli yedek parça
- Sıkı OE ticari performans standartlarına göre üretilmiştir
- Uygun tork spesifikasyonları, temiz göbek montaj yüzeyleri ve yeni fren balataları kullanılarak sertifikalı ağır hizmet teknisyeni tarafından profesyonel kurulum kesinlikle gereklidir
- Fren titremesini, rotor eğrilmesini, termal çatlamayı ve ticari frenleme performansında bozulmayı önler
Neden AAA Trading'i Seçmelisiniz?
- Orijinal otomotiv ve ağır hizmet yedek parçalarının güvenilir toptan tedarikçisi
- Rekabetçi fiyatlandırma ve toplu bulunabilirlik
- Hazır stok ile hızlı gönderim
- Uyumluluk ve çapraz referans kılavuzu için uzman desteği
Textar 93186700 CV Fren Diskleri Satın Alın – Orijinal Ekipman Kalitesinde Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Fren Diski – Toptan
93186700
Ürün Genel Bakışı
93186700 Textar CV fren diski, yüksek termal kararlılık ve tutarlı fren performansı gerektiren ticari araç uygulamaları için tasarlanmış, ağır hizmet tipi, içten havalandırmalı bir fren rotorudur. OEM standartlarına göre üretilen bu disk, verimli ısı dağılımı, azaltılmış fren solması ve zorlu yük koşullarında güvenilir durdurma gücü sağlar. Bu fren diski, MERCEDES-BENZ ve SETRA platformlarında yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu da onu sürekli yüksek stresli ortamlarda çalışan otobüsler ve ağır hizmet tipi taşıma araçları için uygun hale getirmektedir.
Teknik Özellikler
- Parça Numarası: 93186700
- Marka: Textar
- Parça Tipi: CV Diskleri (Fren Diski)
- Fren Diski Tipi: İçten Havalandırmalı
- Dış Çap: 430 mm
- Fren Diski Kalınlığı: 45 mm
- Minimum Kalınlık: 37 mm
- Yükseklik: 143,3 mm
- İç Çap: 202 mm
- Cıvata Deliği Çember Çapı: 168 mm
- Merkezleme Çapı: 131 mm
- Delik Düzeni/Sayısı: 10/12
- Tekerlek Cıvatası Delik Çapı: 21 mm
- Ambalaj Uzunluğu: 44,7 cm
- Ambalaj Genişliği: 44,7 cm
- Ambalaj Yüksekliği: 19,3 cm
- Ağırlık: 33,8 kg
- Ek Bilgiler: Tekerlek göbeği, tekerlek yatağı ve tekerlek saplamaları dahil değildir
- OEM Kalitesi: Evet
OE Parça Numaraları ve Referansları
- Birincil Parça Numarası: 93186700
- MERCEDES-BENZ: 9434210312, 9434210412, 9434210512, A9434210312, A9434210412, A9434210512
- SETRA: (MERCEDES-BENZ platform uygulamaları kapsamındadır)
OEM / Çapraz Referans Numaraları
- BERAL: BCR323A
- VALEO: 187157
Uygulamalar ve Uyumluluk
Fren diski, MERCEDES-BENZ ve SETRA ağır hizmet otobüsleri ve ticari araçları için tasarlanmıştır. Tutarlı termal performans, güçlü yapısal bütünlük ve güvenilir güvenlik gerektiren yüksek yük frenleme ortamları için uygundur. Bu, sürekli şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık operasyonlarında istikrarlı frenleme sağlar.
Temel Özellikler
- OEM kalitesinde Textar havalandırmalı fren diski
- Yüksek ısı direnci ve frenleme performansı kontrolü
- Ağır yükler altında istikrarlı frenleme performansı
- Uzun hizmet ömrü için dayanıklı yapı
- Ticari araçlar için hassas OE uyumu
- Otobüs ve ağır yük taşıma uygulamaları için tasarlanmıştır
Garanti ve Ürün Orijinalliği
- %100 orijinal Textar ürünü
- OEM standartlarına göre üretilmiştir
- Profesyonel kurulum önerilir
- Güvenilir frenleme performansı sağlar
Neden AAA Trading'i Seçmelisiniz?
- Güvenilir Otomotiv yedek parçaları toptan tedarikçisi
- Rekabetçi fiyatlandırma ve toplu alım imkanı
- Hazır stok ile hızlı sevkiyat
- Parça uyumluluğu konusunda uzman desteği
Textar 93087900 CV Fren Diskleri Satın Alın – Orijinal Ekipman Kalitesinde Yüksek Performanslı Ticari Fren Diskleri – Toptan Satış
93087900
Ürün Genel Bakışı
93087900 Textar CV fren diski, yüksek termal kararlılık ve tutarlı durdurma performansı gerektiren ticari araç fren sistemleri için tasarlanmış, ağır hizmet tipi, içten havalandırmalı bir disktir. OEM standartlarına göre tasarlanan bu disk, mükemmel ısı dağılımı, azaltılmış fren solması ve aşırı yük koşullarında güvenilir frenleme verimliliği sağlar. Bu fren diski, MERCEDES-BENZ ve SETRA uygulamalarında yaygın olarak kullanılmakta olup, sürekli frenleme stresi altında çalışan otobüslerde ve ağır hizmet tipi taşıma araçlarında güvenli ve istikrarlı çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
- Parça Numarası: 93087900
- Marka: Textar
- Parça Tipi: CV Diskleri (Fren Diski)
- Fren Diski Tipi: İçten Havalandırmalı
- Dış Çap: 430 mm
- Fren Diski Kalınlığı: 45 mm
- Minimum Kalınlık: 37 mm
- Yükseklik: 132,5 mm
- İç Çap: 197,8 mm
- Cıvata Deliği Çember Çapı: 238 mm
- Merkezleme Çapı: 211 mm
- Delik Adet/Sıra: 10/10
- Tekerlek Cıvatası Delik Çapı: 14 mm
- Ambalaj Uzunluğu: 47 cm
- Ambalaj Genişliği: 45,5 cm
- Ambalaj Yüksekliği: 15 cm
- Ağırlık: 34,2 kg
- Ek Bilgiler: Tekerlek göbeği, tekerlek yatağı ve tekerlek saplamaları dahil değildir
- OEM Kalitesi: Evet
OE Parça Numaraları ve Referansları
- Birincil Parça Numarası: 93087900
- MERCEDES-BENZ: 9424210912, 9424211012, 9424211112, 9424211212, 9424212112, 9424212612, 9424230012, 9424230112, 9424230212, A9424210912, A9424211012, A9424211112, A9424211212, A9424212112, A9424212612, A9424230012, A9424230112, A9424230212
- SETRA: (MERCEDES-BENZ platformuna dahildir) uygulamalar)
- RENAULT KAMYONLAR: 5021200823
- VOLVO: AMMBR5016HD
- MERITOR: MBR5016HD
- PACCAR: 1526577
- JOST: JAE0110400112
OEM / Çapraz Referans Numaraları
- BERAL: BCR145A
- LEMFÖRDER: 31227 01
- VALEO: 187051
- BREMBO: 09.7380.20
Uygulamalar ve Uyumluluk
Bu fren diski, MERCEDES-BENZ ve SETRA platformlarında çalışan ağır hizmet tipi ticari otobüsler ve kamyonlar için tasarlanmıştır. Yüksek yük ve yüksek sıcaklık frenleme koşullarına uygundur ve uzun mesafeli yolcu ve yük taşımacılığı operasyonlarında istikrarlı sürtünme performansı, iyileştirilmiş ısı dağılımı ve güvenilir güvenlik sağlar.
Temel Özellikler
- OEM kalitesinde Textar havalandırmalı fren diski
- Yüksek ısı direnci ve frenleme performansında azalma
- Ağır yükler altında mükemmel frenleme stabilitesi
- Uzun kullanım ömrü için dayanıklı yapı
- OE sistemleri için hassas mühendislikle üretilmiş uyum
- Otobüs ve ağır kamyon uygulamaları için uygundur
Garanti ve Ürün Orijinalliği
- %100 orijinal Textar ürünü
- OEM standartlarına göre üretilmiştir
- Profesyonel kurulum önerilir
- Güvenilir frenleme performansı sağlar
Neden AAA'yı Seçmelisiniz?
Ticaret mi?- Güvenilir otomotiv yedek parça toptancısı
- Rekabetçi fiyatlandırma ve toplu alım imkanı
- Hazır stok ile hızlı sevkiyat
- Parça uyumluluğu konusunda uzman desteği